Haltestelle Carl-Schorlemmer-Ring in Halle (Saale)
Carl-Schorlemmer-Ring 59,
6122Halle (Saale)
The next departure is direction Fontanestr., Halle (Saale).
Route:
-
Carl-Schorlemmer-Ring, Halle (Saale)
-
Am Bruchsee, Halle (Saale) 03:49:00
-
Albert-Einstein-Str., Halle (Saale) 03:50:00
-
Hallorenstr., Halle (Saale) 03:51:00
-
An der Feuerwache, Halle (Saale) 03:53:00
-
Paul-Thiersch-Str., Halle (Saale) 03:54:00
-
Kastanienallee, Halle (Saale) 03:55:00
-
S-Bahnhof Zscherbener Straße, Halle (Saale) 03:57:00
-
Tangermünder Str., Halle (Saale) 03:58:00
-
Zscherbener Str., Halle (Saale) 03:59:00
-
Wolfgang-Borchert-Str., Halle (Saale) 04:00:00
-
Fontanestr., Halle (Saale) 04:01:00
Route:
-
Carl-Schorlemmer-Ring, Halle (Saale)
-
Lise-Meitner-Str., Halle (Saale) 04:06:00
-
Lilienstr., Halle (Saale) 04:07:00
-
Sanddornweg, Halle (Saale) 04:07:00
-
Begonienstr., Halle (Saale) 04:08:00
-
Gimritzer Damm, Halle (Saale) 04:10:00
-
Blücherstr., Halle (Saale) 04:15:00
-
Otto-Eißfeldt-Str., Halle (Saale) 04:16:00
-
Yorckstr., Halle (Saale) 04:17:00
-
Bertha-von-Suttner-Platz, Halle (Saale) 04:18:00
-
Malachitweg, Halle (Saale) 04:18:00
-
Schlehenweg, Halle (Saale) 04:19:00
-
Heinrich-Lammasch-Platz, Halle (Saale) 04:20:00
-
Am Heiderand, Halle (Saale) 04:21:00
-
Heide-Universitätsklinikum, Halle (Saale) 04:23:00
Route:
-
Carl-Schorlemmer-Ring, Halle (Saale)
-
Am Bruchsee, Halle (Saale) 04:20:00
-
Albert-Einstein-Str., Halle (Saale) 04:21:00
-
Hallorenstr., Halle (Saale) 04:22:00
-
An der Feuerwache, Halle (Saale) 04:24:00
-
Paul-Thiersch-Str., Halle (Saale) 04:25:00
-
Kastanienallee, Halle (Saale) 04:26:00
-
S-Bahnhof Zscherbener Straße, Halle (Saale) 04:28:00
-
Tangermünder Str., Halle (Saale) 04:29:00
-
Zscherbener Str., Halle (Saale) 04:30:00
-
Wolfgang-Borchert-Str., Halle (Saale) 04:31:00
-
Fontanestr., Halle (Saale) 04:32:00
-
Göttinger Bogen, Halle (Saale) 04:34:00
-
Porphyrstr., Halle (Saale) 04:38:00
Route:
-
Carl-Schorlemmer-Ring, Halle (Saale)
-
Lise-Meitner-Str., Halle (Saale) 04:36:00
-
Lilienstr., Halle (Saale) 04:37:00
-
Sanddornweg, Halle (Saale) 04:37:00
-
Begonienstr., Halle (Saale) 04:38:00
-
Gimritzer Damm, Halle (Saale) 04:40:00
-
Blücherstr., Halle (Saale) 04:45:00
-
Otto-Eißfeldt-Str., Halle (Saale) 04:46:00
-
Yorckstr., Halle (Saale) 04:47:00
-
Bertha-von-Suttner-Platz, Halle (Saale) 04:48:00
-
Malachitweg, Halle (Saale) 04:48:00
-
Schlehenweg, Halle (Saale) 04:49:00
-
Heinrich-Lammasch-Platz, Halle (Saale) 04:50:00
-
Am Heiderand, Halle (Saale) 04:51:00
-
Heide-Universitätsklinikum, Halle (Saale) 04:53:00
Route:
-
Carl-Schorlemmer-Ring, Halle (Saale)
-
Am Bruchsee, Halle (Saale) 04:51:00
-
Albert-Einstein-Str., Halle (Saale) 04:52:00
-
Hallorenstr., Halle (Saale) 04:53:00
-
An der Feuerwache, Halle (Saale) 04:55:00
-
Paul-Thiersch-Str., Halle (Saale) 04:56:00
-
Kastanienallee, Halle (Saale) 04:57:00
-
S-Bahnhof Zscherbener Straße, Halle (Saale) 04:59:00
-
Tangermünder Str., Halle (Saale) 05:00:00
-
Zscherbener Str., Halle (Saale) 05:01:00
-
Wolfgang-Borchert-Str., Halle (Saale) 05:02:00
-
Fontanestr., Halle (Saale) 05:03:00
Route:
-
Carl-Schorlemmer-Ring, Halle (Saale)
-
Lise-Meitner-Str., Halle (Saale) 05:06:00
-
Lilienstr., Halle (Saale) 05:07:00
-
Sanddornweg, Halle (Saale) 05:07:00
-
Begonienstr., Halle (Saale) 05:08:00
-
Gimritzer Damm, Halle (Saale) 05:10:00
-
Blücherstr., Halle (Saale) 05:15:00
-
Otto-Eißfeldt-Str., Halle (Saale) 05:16:00
-
Yorckstr., Halle (Saale) 05:17:00
-
Bertha-von-Suttner-Platz, Halle (Saale) 05:18:00
-
Malachitweg, Halle (Saale) 05:18:00
-
Schlehenweg, Halle (Saale) 05:19:00
-
Heinrich-Lammasch-Platz, Halle (Saale) 05:20:00
-
Am Heiderand, Halle (Saale) 05:21:00
-
Heide-Universitätsklinikum, Halle (Saale) 05:23:00